czwartek, 14 kwietnia 2011

Lewy Ciążowy - już w sprzedaży!

Ebook Lewy Ciążowy jest w sprzedaży od 14 kwietnia 2011 roku, dzień ten jest również datą narodzin bloga lewy-c, na którym odautorsko informował będę o wszelkich nowinkach związanych z Lewym Ciążowym, a także prowadził jego wirtualny żywot. Zapraszam wszystkich czytelników do aktywnej wymiany zdań, sugestii i zadawania pytań. Jestem tu przede wszystkim dla Was :)  

Pozdrawiam
Łukasz


Poniżej kilka informacji, jakie znajdują się na okładce ebook'a Lewy Ciążowy, który można zakupić w tym miejscu. Do pobrania jest również darmowy fragment, aby nie kupować przysłowiowego kota w worku ;)


Powiedzieć, że Lewy Ciążowy, to powieść dla mężczyzn było by zbrodnią wymierzoną w kobiety. Grześ ze znamiennym dla siebie kąśliwym humorem maluje nam świat XXI wieku, którego składnikami są strach i uwielbienie, miłość i roztargnienie. Jest tu niezaprzeczalnie wysoki wskaźnik zaciążenia na metr kwadratowy, jest również przemiana i nauka, alkohol i gorzka prawda. Jest w końcu groteskowy obraz nas samych. Nie moglibyśmy – my mężczyźni – odebrać tej farsy kobietom nazywając ją zwyczajnie męską rozrywką.
Cezary Wąsowicz
- publicysta -Lewy Ciążowy, to opowieść o kilkorgu współpracownikach, ich przyjaciołach, miłościach i pajęczynie sytuacji, która ich oplata. Michał, którego oczami(słowy) obserwujemy zdarzenia ingerujące w życie personelu Salonu Sieci Telefonii Komórkowej zlokalizowanego w bliżej nie określonej małej mieścinie, jest młodym mężczyzną po przejściach.
Michał nie jest ustatkowany ani emocjonalnie, ani życiowo - jest za to charyzmatycznym sprawozdawcą zażyłości, potyczek i niejasności, jakie spowijają jego współpracowników: Olkę i  Kamila, oraz ich szefa Jacka, którego podwładni postrzegają, jako zło wcielone.
Po drodze mijamy masę intryg, dowiadujemy się jak może wyglądać współczesna Matka Dziewica, jesteśmy świadkami molestowania termometrem, przemytu sprzętu RTV w trumnie i wielu, wielu innych niecodziennych zdarzeń